Boulard savo asortimentą papildė dviem naujais kalvadosais

2013 - 08 - 04

Boulard savo asortimentą papildė dviem naujais kalvadosais - Boulard Auguste ir Boulard Extra.

Po to, kai 2012 metais Jungtinėje Karalystėje Boulard kalvadoso namų produkcijos pardavimai augo daugiau kaip 20 proc., buvo nuspręsta specialiai šiai rinkai pasiūlyti prabangesnių Boulard produktų. 

Auguste ir Extra produktus kūrė dabartinis Boulard namų rūsio meistras Richard Prével. Kaip ir dera aukštos kategorijos produktams, jie kurti naudojant Pays d’Auge regione išaugintus obuolius, spiritas distiliuotas du kartus naudojant tradicinius distiliavimo puodus ir brandintas išskirtinėse Prancūziško ąžuolo statinėse.  

Komentuodamas šį įvykį, Boulard marketingo vadovas Cellar Trends sakė: „Džiaugiamės galėdami Boulard kalvadosų asortimentą išplėsti dviem naujais, aukštos kategorijos produktais ir tikime, kad Boulard Auguste ir Boulard Extra bus teigiamai įvertinti.  Mes saviems produktams mes taikome aukščiausius gamybos standartus, todėl tikėtina, kad šie produktai bus pastebėti ir įvertinti premium viskių ir konjakų gėrimų mėgėjų“.

Boulard Auguste, kurio butelio kaina parduotuvėse siekia apie 180 svarų sterlingų, aromatas alsuoja keptais obuoliais su vanile, medumi, karamele ir skrudintais migdolais. Skonis – sodrus, intensyvaus įvairių vaisių skonio.  

Boulard Extra kaina apie 420 svarų sterlingų. Brandus, elegantiškas ir puikiai subalansuotas gėrimas, kurio aromate užčiuopsite vaisinius, dūmų, kavos, tabako, karamelė, vanilės ir migdolų aromatus.

Abu šiuos kalvadosus, gamintojas rekomenduoja vartoti gryną arba atvėsintą keletu kubelių ledo.